2025-12-18 15:13:59
2104

У Тячівську районну лікарню навідалася делегація міжнародних партнерів ФОТО

КНП «Тячівська районна лікарня» мала нагоду прийняти делегацію міжнародних партнерів, які багато років підтримують Україну та сприяють зміцненню медичної сфери в різних регіонах.
До нас завітали представники кількох благодійних ініціатив і фондів, котрі активно реалізовують програми на Закарпатті. Це — волонтери та меценати з різних країн Європи та США, об’єднані однією метою: допомогти створити якісні умови для відновлення українських військових та мешканців нашої громади.
У супроводі керівниці Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОВА–ОДА Любові Мандзич гості ознайомилися з інфраструктурою нашої лікарні, оглянули підготовлені приміщення для майбутнього розміщення обладнання фізичної та функціональної реабілітації.
КНП «Тячівська районна лікарня» висловлює щиру вдячність усім міжнародним друзям за підтримку.

Вгору