Ось і завершився ще один рік, який був дуже непростим для всіх українців. Ми дякуємо нашим мужнім воїнам, які захищають та оберігають рідну батьківщину!
Молимося Богу, щоб нарешті закінчилася війна і всі могли повернутися до нормального життя в своїй країні.
Тож нехай Новий 2026 рік стане роком добробуту і злагоди для кожної родини!
Від усієї душі зичу всім Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.
Щоб прийдешній рік виправдав ваші самі добрі надії і сподівання!
Нехай панують у ваших домівках тепло, взаєморозуміння, злагода й любов!
Миру й Божої благодаті бажаю всім у Новому 2026 році!
З повагою депутат Тячівської районної ради Дмитро Шелемба







