2025-12-31 00:24:18
512

Дмитро Шелемба: Миру й Божої благодаті бажаю всім у Новому 2026 році !

Ось і завершився ще один рік, який був дуже непростим для всіх українців. 
Ми дякуємо нашим мужнім воїнам, які захищають та оберігають рідну батьківщину!  
Молимося Богу, щоб нарешті закінчилася війна і всі могли повернутися до нормального життя в своїй  країні.
Тож нехай Новий 2026 рік стане роком добробуту і злагоди для кожної родини! 
Від усієї душі зичу всім Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. 
Щоб прийдешній рік виправдав ваші самі добрі надії і сподівання!
Нехай панують у ваших домівках тепло, взаєморозуміння, злагода й любов!
Миру й Божої благодаті бажаю всім у Новому 2026 році! 
З повагою депутат Тячівської районної ради Дмитро Шелемба

Вгору