Поліція Ужгорода розслідує смерть 12-річної дівчинки, яку госпіталізували зі стоматологічної клініки у важкому стані.Про це інформують у
5 січня 2026 року дитину «швидкою» доставили до лікарні з однієї з приватних стоматологічних клінік Ужгорода у непритомному стані.
Упродовж дев’яти днів дівчина перебувала у реанімаційному відділенні. Врятувати її не вдалося.
Отримавши повідомлення від лікарів про смерть дівчинки у медзакладі, поліцейські розпочали слідчі дії.
У приміщенні стоматологічної клініки провели обшук, вилучили медичну документацію.
Триває опитування медперсоналу закладу, свідків та очевидців події.
Поліцейські призначили судово-медичну експертизу, яка має встановити точну причину смерті дитини.







