2026-01-23 18:37:18
232

На Закарпатті двоє чоловіків заблукали в горах

22 січня майже о 2-й годині ночі до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час перебування в горах двоє 24-річних мешканців Івано-Франківської області втратили орієнтування на місцевості, виснажилися та через низьку температуру сильно змерзли, у зв’язку з чим не могли самостійно продовжувати рух.
Мандрівники повідомили своє орієнтовне місце перебування гірським рятувальникам села Видричка, тож згодом, о 04:09, заблукалих було знайдено в районі полонини Явір Рахівського району.
Рятувальники зігріли чоловіків гарячим чаєм та переконалися, що їхній стан задовільний і домедичної допомоги вони не потребують. Після цього мандрівників безпечно транспортували до села Богдан.

Вгору