2026-02-10 07:58:48
348

Екскерівника надлісництва на Закарпатті підозрюють у знищенні дубів у лісництві на 1,6 млн грн

Прокуратура оголосила підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував незаконну вирубку і продаж дубів.

Як повідомили у Закарпатській обласній прокуратурі у вівторок, 3 лютого, у березні 2025 року керівник лісгоспу наказав підлеглому майстру лісу, який не був закріплений за відповідною ділянкою, провести рубку в Лавківському лісництві.

До робіт залучили сторонніх людей, які незаконно вирубали дуби, які не мали жодних ознак відведення в рубку. Сума завданої шкоди довкіллю перевищила 1,38 млн грн.

У прокуратурі зазначили, що підозрюваний екскерівник лісництва є також обвинуваченим у масштабних махінаціях з деревиною, яку організував депутат Закарпатської обласної ради.

Вгору