Станом на сьогоднішній ранок через грозу в області зовсім без електроенергії були жителі 11 населених пунктів, ще в 14 нема енергопостачання частково.Роботи з відновлення електроенергії тривають, фахівці Закарпаттяобленерго працюють на місцях над усуненням пошкоджень.
Закарпаття 24






