2026-02-16 11:39:30
185

На Ужгородщині п'яний водій здійснив наїзд на жінку, постраждалу госпіталізували

Вчора о 16:35 до поліції надійшло повідомлення про те, що у с. Кам’яниця водій автомобіля здійснив наїзд на пішохода. Про подію повідомила очевидиця аварії.
Поліцейські з’ясували, що 46-річний ужгородець, керуючи «Dodge Dart», виїжджав із паркувального майданчика готельно-відпочинкового комплексу. Поблизу виїзду водій допустив наїзд на 65-річну мешканку с. Ворочово, яка рухалася лівою частиною дороги у попутному напрямку.
Унаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували.
Під час освідування у водія виявлено 1,96 проміле алкоголю в крові, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму. Його автомобіль вилучено та поміщено на арештмайданчик поліції.
46-річного керманича затримали та помістили до ІТТ.



Вгору