"Енергоатом" достроково підключив до енергомережі черговий енергоблок потужністю 1000 МВт після перевантаження ядерного палива і планового ремонту обладнання."Завдяки оперативним діям українських атомників повернення енергоблоку в штатний режим значно підсилить вітчизняну енергомережу", - йдеться в повідомленні від пресслужби "Енергоатому".
Також у компанії повідомляють, що усі інші енергоблоки, які знаходяться на підконтрольній території України, працюють у плановому режимі.






