Пообіді 26 лютого до рятувальників надійшло повідомлення про травмування дитини на гірськолижному комплексі Красія в селі Вишка Ужгородського району.Як інформує ГУ ДСНС у Закарпатській області, 12-річний хлопець під час спуску травмував руку та шию й не зміг самостійно дістатися донизу.
Гірські рятувальники надали юнакові домедичну допомогу та транспортували його спеціальними ношами до підніжжя гори, де передали медикам для подальшого обстеження.








