2026-03-02 11:54:04
1312

На Закарпатті двоє підлітків викрали авто, погрожуючи водійці ножем ФОТО

28 лютого о 23:28 до поліції надійшло повідомлення про незаконне заволодіння автомобілем у Мукачеві. Як повідомили в поліції, жінка приїхала підвезти двох неповнолітніх.

 Під час поїздки один із хлопців почав погрожувати їй ножем, змусив вийти з автомобіля та сів за кермо. Після цього зловмисники поїхали у невідомому напрямку.

Автомобіль розшукали та зупинили неподалік санаторію «Карпати», приблизно за 15 кілометрів від міста.

Правоохоронці встановили, що до злочину причетні двоє 15-річних хлопців — жителі села Верхня Визниця та Мукачева.

Їх затримали та повідомили про підозру за ч. 3 ст. 289 та ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.


Дата:02 березня 2026 року 

Вгору