Автоаварія сталася 2 березня в Сільці, 26-річний мешканець Заріччя, керуючи автомобілем «Volkswagen Golf», не впорався з керуванням та вʼїхав у металевий відбійник на мосту.На момент аварії в салоні авто окрім водія перебували дві жінки. Внаслідок зіткнення одна з пасажирок отримала тяжкі травми та була госпіталізована до реанімаційного відділення лікарні, іншій - медики надали необхідну допомогу та відпустили на амбулаторне лікування.
Поліцейські тим часом освідували водія — у нього зафіксували 0,86 проміле алкоголю в крові. Фігуранта затримано, йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області








