Змагання відбулися 7 березня у місті Сату-Маре (Румунія) серед команд дівчат молодшої вікової категорії.Участь у турнірі взяли 8 команд.
Наші юні гандболістки, здолавши суперниць на груповому етапі, вибороли місце у фіналі, де перемогли команду з міста Нєгрешть.
Отже, без жодної поразки, наші гандболістки здобули чемпіонство.









