Про це повідомили на Facebook-сторінці Тячівської міської ради. Учень відділення тенісу КПНЗ «ДЮСШ Тячівської міської ради» впевнено провів турнірну дистанцію, здобувши перемоги над трьома суперниками та вийшовши до фіналу.
У вирішальному матчі Марк не залишив шансів представнику Львова О. Собчуку — 6:1, 6:0 — та здобув чемпіонський титул турніру. Ще один вихованець тячівської спортшколи, Павло Бобрушко, також гідно виступив на змаганнях і завершив турнір на 5-му місці.






