Інтерпол за поданням правоохоронних органів Індонезії оголосив у міжнародний розшук п'ятьох підозрюваних у викрадені та вбивстві громадянина України Ігоря Комарова на Балі.Серед оголошених підозрюваних – громадянин РФ, 29-річний Микола Петрик, громадянин Казахстану – 27-річний Владислав Аханов, а ще троє громадян України: 34-річний Денис Галушко, 28-річний Роман Мельник і 42-річний Василь Немеш. Останній є жителем села Угля, Тячівського району.
Що передувало:
• Наприкінці лютого у мережі зʼявилася інформація, що на Балі було викрадено Єрмака Петровського та Ігоря Комарова – синів двох бізнесменів із Дніпра.
• Було відомо, що першому вдалося втекти, а Комарова катували і вимагали за нього 10 мільйонів доларів викупу. Кажуть, що у викраденні зіграло роль фото з геолокацією, яке виклала дівчина постраждалого — блогерка Єва Мішалова.
• У мережі з'явились відеозаписи, на яких Ігор Комаров зізнався у своїй причетності до "дніпровських офісів".
• 6 березня стало відомо, що українські правоохоронці у співпраці з індонезійськими колегами розслідують обставини можливого викрадення та вбивства 28-річного українця Ігоря Комарова.
УП






