24 липня 2024 року за підтримки голови Тересвянської ТГ — Грабаря І.І. для учнів та викладачів школи мистецтв був організований та проведений виїзний пленер. Пленер відбувся під керівництвом відомих митців та мистецтвознавців, а саме:1. Андрій Чебикін. Академік НАМУ , професор, Народний художник України.
2. Олександр Андялоші. Заслужений архітектор України член НСХУ, графік.
3. Тіберій Віллашек. Художник живописець, член закарпатської організації угорських художників Закарпаття імені І. Ревеса.
4. Іван Івановчик. Художник, графік. Член Т.О. «Професійних художників Закарпаття»
5. Василь Когутич. Член ЗОНСХУ, художник, графік, викладач фахового коледжу мистецтв ім. А. Ерделі та ЗАМ.
6. Роксолана Патик. Професор ЛНАМ, кандидат мистецтвознавства, художник, графік, мистецтвознавець.
7. Остап Патик. Художник, живописець-монументаліст, Заслужений діяч мистецтв України. Член НСХУ. м. Львів
8. Ігор Луценко. Художник, живописець, член ЗОНСХУ, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри рисунку ЗАМ.
Захід проходив на базі комплексу відпочинку «У Дубах», за що щиро дякуємо власнику — Катринець В.В.
У пленері взяли участь 21 учень Тересвянської школи мистецтв та викладачі школи — Тиводар-Баршай Т.В., Шпілка Л.В. та Лазур О.В.
Дуже важливо брати участь у подібних заходах, адже це підживлює нашу творчість. Протягом дня юні художники надихалися краєвидами нашого краю, сонцем та свіжим повітрям. А хороша сонячна погода сприяла можливості працювати учням із задоволенням. Дітки поспілкувались із видатними митцями, надихнулись їхньою творчістю та перейняли для себе знання талановитих художників.
Щиро дякуємо за таку можливість Грабарь І.І та зокрема митцям пленеру!















