2026-03-18 23:47:18
918

На Закарпатті п’яну водійку зупинили за порушення правил дорожнього руху.(ФОТО)

В Ужгороді на вулиці Верховинській патрульні зупинили автомобіль Ford за порушення правил дорожнього руху.


Під час спілкування з водійкою інспектори виявили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Жінці запропонували пройти огляд на місці зупинки. Результат тесту склав 1,05 проміле, що більш ніж у п’ять разів перевищує допустиму норму.


На водійку винесли постанову за ч. 2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП — за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Вгору