2026-03-24 23:02:40
269

На Закарпатті підприємець ввозив авто як "гуманітарку" для ЗСУ та продавав

Чоловік ввозив з-за кордону легковики під виглядом гуманітарної допомоги для ЗСУ з метою їх подальшого продажу, пише "ДС" за інформацією ДПСУ.

Транспортні засоби в’їжджали на територію України через пункти пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною та "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною.

Правоохоронці задокументували чотири випадки незаконного ввезення таких автомобілів – "Toyota", "Skoda" та двох "BMW". Два з них він згодом реалізував у такому вигляді, як вони прибули в Україну, ще два розібрав на запчастини. Загальна ринкова вартість ввезених таким чином транспортних засобів склала близько 1 200 000 гривень.

Слідчі дії тривають.


Вгору