На Тячівщині 10-річна дівчинка потрапила до реанімації через електросамокат

Повідомлення про подію надійшло до поліції ввечері 28 травня від медиків. На місце виїхала слідчо-оперативна група Тячівський районний відділ поліції.

Попередньо встановлено, що кілька дітей каталися на електросамокаті. 12-річний місцевий мешканець, керуючи самокатом із пасажиркою, допустив наїзд на 10-річну дівчинку, яка раптово вибігла на проїзну частину.

Унаслідок ДТП дитину госпіталізували, наразі вона перебуває у реанімаційному відділенні. Електросамокат вилучено.

Відомості внесено до ЄРДР за ст. 291 КК України. Поліція встановлює всі обставини події та проводить профілактичну роботу з дітьми та батьками.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Закарпатській області.
Дата 29 травня 2026 року 

Вгору