В Ужгородському районі медики екстреної допомоги госпіталізували 8-річну дитину після укусу змії.Інцидент стався на городі біля будинку. У дитини зафіксували укушену рану лівої стопи та скарги, характерні після укусу плазуна.
Бригада екстреної медичної допомоги надала необхідну допомогу на місці та доставила маленького пацієнта до Обласної дитячої лікарні для подальшого обстеження та лікування.
Медики закликають бути особливо обережними у теплу пору року під час перебування на городах, у високій траві та поблизу кущів, де можуть ховатися змії.





