За інформацією Закарпатського центру екстреної медичної допомоги, протягом останніх двох днів бригади здійснили понад 50 виїздів на виклики, пов’язані з тепловими ударами, перегріванням організму та втратою свідомості.Наразі температура повітря в області сягає 36–37°C, тому медики закликають жителів бути особливо уважними до свого самопочуття та не ігнорувати небезпечні симптоми.
Фахівці рекомендують регулярно пити воду, навіть за відсутності відчуття спраги, уникати перебування під відкритим сонцем у найспекотніші години — з 11:00 до 16:00, а також носити легкий світлий одяг, головний убір і обмежити фізичні навантаження на спеці.
Про це повідомляє 103 Закарпаття
Дата 28 червня 2026 р







