2024-08-11 11:21:30
528

Закарпатці помилково отримали смс про багатомільйонний борг за світло

Через збій у роботі "Закарпаттяенергозбут" споживачі отримали помилкове повідомлення, у якому зазначається про нібито наявність боргу за спожиту енергію у сотні мільйонів гривень
Про це повідомили у ТОВ "Закарпаттяенергозбут".
У компанії пояснили, що через збій споживачам було розіслане повідомлення, яке містило номер особового рахунку у полі, в якому вказується стану рахунку (заборгованість).
Там також запевнили, що невдовзі всі споживачі отримують достовірну інформацію про стан свого особового рахунку.

Вгору