2024-08-11 11:26:52
592

На Закарпатті під час сходження на Говерлу помер чоловік

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

07.08.2024 о 16:30 на лінію 112 надійшло повідомлення про те, що групою туристів під час проходження туристичного маршруту в одного з туристів 1955 року народження погіршилося самопочуття. Зі слів заявника, чоловік без свідомості та ймовірно помер. Подія трапилась поблизу підніжжя г. Говерла Рахівського району.


О 21:00 особовий склад гірських рятувальників прибув до місця призначення та виявив тіло чоловічої статі без ознак життя. Для проведення транспортування тіла загиблого було залучено гірське пошуково-рятувальне відділення с. Видричка у складі 3 чоловік та 1 одиниці техніки.

Вгору