На території Берегівського району Закарпатської області розпочало роботу нове потужне підприємство - ТОВ “Термінал Чорнотисів”, яке функціонує як новий мультимодальний термінал.Про це повідомив у Фейсбуці начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, передає Укрінформ.
“Чергове нове потужне підприємство розпочало свою роботу на Закарпатті. У межах робочої поїздки на Берегівщину відвідав ТОВ “Термінал Чорнотисів”, яке функціонує як новий мультимодальний термінал – так званий сухий порт”, - поінформував начальник ОВА.







