
Україна пройшла довгий і складний шлях до свободи. Сьогодні українці продовжують боротьбу та підтверджують усьому світові, що ми – суверенна та вільна нація.
Згадаймо всіх, хто віддав життя за нашу свободу. Підтримаймо кожного, хто мужньо боронить нашу державу.
У День Незалежності побажаймо один одному здобути мир і спокій у нашій країні.
Всім вам злагоди, здоров’я та довголіття, добробуту в домі, Божого благословення кожній родині та нашій рідній Україні!
З повагою, Дмитро Шелемба, депутат Тячівської районної ради







