
У Будапешті відкрили першу державну україно-угорську двомовну середню школу та гімназію. Дітей навчатимуть українською мовою з 1 до 12 класу, а угорську викладатимуть як іноземну.Про це 22 серпня повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита на своїй сторінці у Facebook.За його словами, фінансування закладу освіти здійснюється коштами державного бюджету Угорщини







