Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої, нашої заступниці!
У моєму рідному селі Широкий Луг, на Тячівщині, сьогоднішня неділя є надзвичайно особливою, адже у нашому Свято-Успенському храмі проходить престольний празник.
Здавна є хорошою традицією, коли до нас приїжджає багато людей із навколишніх сіл, щоб розділити радість торжества, помолитися у церкві, відвідати родичів та друзів.
Нині в селі особлива духовна атмосфера і Благодать Божа!
Та на жаль, багато моїх односельчан не зможуть бути присутніми на святковому Богослужінні, бо перебувають далеко від рідного дому.
Але всі ми, душею, серцем і молитвами разом з усіма вами просимо у Святої Владичиці свого заступництва, миру та спокою українському народу.
Тож щиро вітаю всіх прихожан Свято-Успенського храму та настоятеля о.Володимира Дудлу з сьогоднішнім святом!
А також всіх своїх рідних і близьких, земляків і гостей, духовних отців, які навідалися в село, всіх православних християн!
Бажаю всім міцного здоров'я, сімейного благополуччя, добра і любові!
Пресвятая Богородице, спаси нас!
З повагою, Дмитро Шелемба






