У Тячеві оштафували місцевого жителя, який спалював сухостій

Всупереч тому, що рятувальники закликають громадян не палити суху траву і не нищити екологію, знаходяться люди котрим все одно на подібні прохання.
Учора під час пожежно-профілактичного відпрацювання міста Тячів Закарпатської області рятувальники натрапили на місцевого жителя, який спалював сухостій. Фахівці ДСНС провели з чоловіком бесіду та склали протокол, що передбачає штраф.
Давайте відповідально ставитися до довкілля та берегти нашу природу разом!
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
 

Вгору