Настоятеля Спасо-Преображенського монастиря (УПЦ МП) у с. Теребля, що на Закарпатті, архимандрита Варлаама (В’ячеслава Диденка) мобілізували до лав ЗСУ.Про це священник написав на своїй фейсбук-сторінці.
“Дорогі брати та сестри, вчора після прибування в Ужгородському ТЦК був направлений в учбовий центр в Рівному”, – повідомив він своїх вірян 31 серпня.Священонслужитель попросив молитися за нього й підтримувати монастир.
А у понеділок, 2 вересня, архимандрит заінтригував новим коротким повідомленням.
“Зараз особливо потрібна молитва. Без коментарів”, – написав він у соцмережі після двох діб перебування у навчальному центрі ЗСУ.






