Сьогодні місто Тячів, наш районний центр відзначає свою 695 річницю від першої письмової згадки.
Тячів дуже гарне й затишне місто з європейським шармом, яке з кожним роком помітно змінюється на краще.
На сьогодні - це й адміністративний центр Тячівської міської громади, яка успішно розвивається і є прикладом в місцевому самоврядуванні.
Тут проживають й працюють прекрасні люди, як корінні тячівці так і чимало мешканців з навколишніх сіл, що своїм трудом збагачують здобутки міста.
Районний центр для жителів Тячівщини - особливе місто, яке вони щиро люблять і по-справжньому цінують.
На жаль, війна внесла свої корективи в повсякденне життя міста, чимало тячівців стали на захист рідної країни.
Світла пам'ять та слава героям, які віддали своє життя у боротьбі з ворогом за свободу й незалежність України!
З нагоди свята, щиро бажаю всім тячівцям здоров’я, довголіття, злагоди, добробуту, родинного тепла і щастя в кожній родині!
З Днем народження, Тячів!
Миру і процвітання, тобі, королівське місто!
З повагою, депутат Тячівської районної ради Дмитро Шелемба






