2024-09-26 08:41:41
304

Юни тенісист з Тячева став переможцем в турнірі «Кубок ФТУ»

Учень відділення тенісу КПНЗ «ДЮСШ Тячівської міської ради» Марк Нечинський став переможцем турніру категорії А (найвищої) «Кубок ФТУ серед юнаків і дівчат до 10 років».
Турнір проходив в Ужгороді з 16 по 19 вересня. Про це інформують у КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа Тячівської міської ради».
Цей захід став вдалим не лише для Марка, але й для двох інших вихованців закладу: Іван Петраш посів почесне 4 місце, а Павло Бобрушко - 5 місце. Це був дебют для обох спортсменів на турнірі такого високого рівня.
Юних тенісистів до змагань готували тренери Г. Белені і В. Павлишинець, які зробили все можливе для підготовки своїх вихованців. 

Вгору