23-24 вересня на базі Калинівського ліцею проведено дводенний тренінг з ініціативи ДСЯО, Громадської спілки «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ) в Україні на тему «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі та природничих галузях». Учасниками тренінгу були вчителі Калинівського ліцею і філії та Ганичівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів. Про це пише ліцей у фейсбуці.
Метою курсу є допомога учительству вимірювати та долати освітні втрати в зазначених галузях. Протягом навчання вчителі ознайомилися з форматами виявлення та подолання втрат учнів у початковій школі та природничій галузі наук.
Учасники мали можливість обмінятися досвідом та отримати цінні поради від тренерів Наталії Гордуз та Мирослави Звонар.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=8495240883894264&set=pcb.1315276832770946










