З 1 жовтня стартував триденний візит освітян із Тячева до Бучі, присвячений 18-й річниці побратимства між містами. Метою візиту стало продовження співпраці та обмін цінним досвідом у сфері освіти. Про це повідомили в Бучанській міській раді.Протягом візиту делегація ознайомилася з навчальними закладами Бучанської громади та обговорила сучасні виклики й нові методи в освітньому процесі. Особливу увагу було приділено відвідуванню Фабрики-кухні «ГотуЇмо», де впроваджують сучасні підходи до дитячого харчування.
Гості також вшанували пам’ять загиблих біля меморіалу 509-м жертвам агресії у Храмі Святого Апостола Андрія Первозваного.
Візит сприяв зміцненню дружніх зв’язків та відкрив нові можливості для освітньої співпраці між містами.
Фото: Бучанська міська рада








