2024-10-08 20:57:43
542

На Закарпатті чоловік вирізав дірку на мості КПП «Тиса» та втік за кордон

Зварювальник під час ремонтних робіт на прикордонному мості через Тису самостійно підготував собі шлях до втечі.

Про це повідомляє місцевий журналіст Віталій Глагола.
На Закарпатті один із ремонтників на КПП «Тиса» втік через самостійно вирізану дірку в мості до Угорщини.
За його словами, подія трапилася ще у вересні 2024 року, але про неї стало відомо лише зараз.
Глагола заявив, що під час проведення робіт з ремонту мосту, окрім ремонтних робіт, готував собі шлях до втечі з України. Чоловік знаючи особливості конструкції мосту кожного разу вирізав собі частину металоконструкції, яка в результаті дала йому можливість втекти до Угорщини.
Держприкордонслужба поки не прокоментувала інформацію.
https://tsn.ua/ukrayina/unikalniy-sposib-zvaryuvalnik-vtik-do-ugorschini-cherez-samostiyno-virizanu-dirku-v-mosti-zhurnalist-2675823.html

Вгору