Як повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області, рятувальники отримали сигнал та за вказаними координатами знайшли туриста в урочищі Болотин Грунь.
На момент виявлення чоловік був у виснаженому стані, тож рятувальники негайно надали йому першу допомогу.
"26-річний мешканець Миколаївської області стверджував, що вийшов у похід з івано-франківського селища Ворохта ще п'ятого жовтня, а останні чотири дні ходив узагалі без їжі", – йдеться у повідомленні ДСНС.






