Житель Прикарпаття 29 років спробував нелегально перетнути кордон з Угорщиною, але заблукав і застряг у болоті каналу Чаронда.Про це повідомила 24 жовтня Державна прикордонна служба України.
У відчаї він зателефонував на гарячу лінію прикордонної служби з проханням про допомогу. «Доброї ночі, хочу здатися», — сказав горе-ухилянт.
Прикордонники оперативно знайшли чоловіка, доставили до підрозділу та надали сухий одяг. Тепер на порушника чекає суд.







