2024-10-26 11:28:56
261

Вихованці Краснянського ліцею вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

Покладанням квітів до Обеліску Слави учні Краснянського ліцею вшанували День визволення села від німецько-фашистських загарбників. 
Хвилиною мовчання згадали односельчан, які загинули у роки війни. Про це пише навчальний заклад.
«Сьогодні наша Держава знов у вогні. Наші захисники й захисниці взяли до рук зброю і потом та кров’ю відвойовують кожен клаптик української землі. Адже саме за неї, за українську культуру й історію за неймовірних людей триває наша боротьба, в якій обов’язково переможемо!», – йдеться у повідомленні.

Вгору