Михайло Ігнатюк з села Руська Мокра Усть-Чорнянської громади., 21.11.2000 р.н. довгий час вважався зниклим безвісти.На жаль, сьогодні повертається додому на щиті...
Військовослужбовець служив в окремій президентській бригаді ім. Богдана Хмельницького, 2-го механізованого батальйону , загинув 29.01.2024 року.
Мещканців громади та сіл, якими проїжджатиме кортеж із загиблим Гнолєм просять долучитися до створення живого коридору й гідно зустріти захисника.
Чин похорону відбудеться у п'ятницю, 01 листопада в рідному селі Руська Мокра, де й проживав Михайло.
Висловлюємо щире співчуття сім'ї та родині загиблого.
Вічна тобі пам'ять, Герою!






