Молодий воїн з Тячівщини повертається додому на щиті...

Михайло Ігнатюк з села Руська Мокра Усть-Чорнянської громади.,  21.11.2000 р.н. довгий час вважався зниклим безвісти.
На жаль, сьогодні повертається додому на щиті...
Військовослужбовець служив в окремій президентській бригаді ім. Богдана Хмельницького, 2-го механізованого батальйону ,  загинув 29.01.2024 року. 
Мещканців   громади  та сіл, якими проїжджатиме кортеж із загиблим Гнолєм просять долучитися до створення живого коридору  й  гідно  зустріти  захисника. 
Чин похорону відбудеться у п'ятницю, 01 листопада в рідному селі Руська Мокра, де й проживав Михайло.
Висловлюємо щире співчуття сім'ї та родині загиблого.
Вічна тобі пам'ять, Герою!

 

Вгору