У 2025 році українських учителів очікує надбавка до заробітної плати, розмір якої змінюватиметься двічі – у січні та вересні.Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий, коментуючи відповідне рішення Кабінету Міністрів.За його словами, наступного року вчителі отримають такі надбавки до заробітної плати:
- 1000 гривень з 1 січня 2025 року (1300 гривень до сплати податків);
- 2000 гривень з 1 вересня 2025 року (2600 гривень до сплати податків).






