7 грудня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про місцеве само-врядування в Україні».Цей Закон заклав основи сучасної системи місцевого самоврядування в нашій країні.
І надав право людям самим визначати напрямок розвитку своєї території.
Тож сьогоднішнє свято - це професійне свято тих, кому ми довірили управління нашими населеними пунктами. Від їх компетентності, уміння та самовідданої праці залежить життєдіяльність наших громад.
Щиро вітаю своїх колег - депутатів Тячівської районної ради, колектив райради, обласних депутатів, голів територіальних громад, старостів сіл, працівників сільських, селищних і міської ради з професійним святом - Днем місцевого самоврядування.
Бажаю завжди чесно і відповідально виконувати свої обов'язки, захищати інтереси людей, працювати для розвитку свого населеного пункту, громади та району.
Щастя, здоров'я, успіхів усім вам, миру та Божої благодаті.
З повагою, депутат Тячівської районної ради Дмитро Шелемба






