Святково одягнуті й креативні учасники дійства пройшлися урочистою ходою центром міста та подарували присутнім позитивний настрій. Розпочався парад на площі Поштовій, де на сцені перед Будинком культури виступили музичні колективи. Прозвучала улюблена всіма пісня "Ой хто-хто Миколая любить!"
Як розповіли організатори - даний захід має добру мету, адже Миколайчики збирають донати, які йдуть на підтримку Збройних сил України. А саме: 128-ої, 33-ої ОМБр і 101-ої бригади ТрО.
Планується парад Миколайчиків у місті зробити традиційним







.






