2025-01-08 14:34:52
760

Жах! На Закарпатті жінка покінчила з життям через самоспалення

Про надзвичайну подію, що трапилася у вівторок, 7 січня у селі Яблунівка Вишківської громади, що у Хустському районі, повідомили у ГУ ДСНС України в Закарпатській області.
Як йдеться в інформаційному зведенні рятувальників, у вівторок, 7 січня, до Служби порятунку надійшло повідомлення про випадок самогубства шляхом самоспалення у селі Яблунівка Вишківської громади по вул. Довбуша. Внаслідок події загинула жінка, 1960 р.н. Підрозділи ДСНС на місце події не залучалися.
Про мотиви скоєння суїциду не повідомляється.

Вгору