На Тячівщині двоє працівників, спалюючи сміття, отримали опіки та потрапили до лікарні

9 березня рятувальники вирушили на виклик у селище Тересва. Загорання сталося на відкритій території приватного підприємства по вул. Марамороській.

Двоє працівників спалювали сміття на дворі, внаслідок чого отримали опіки. Командам вогнеборців із Тересви та Тячева знадобилось 20 хвилин щоб ліквідувати пожежу на площі 20 кв.м.

Потерпілий 1987 року народження знаходиться у травматологічному відділенні Тячівської центральної райлікарні, а другий - 1973 року народження – у відділенні реанімації.

Вгору