2025-01-21 16:59:17
438

На Ужгородщині автівка злетіла у річку

Як повідомляють у ДСНС, водій легковика Opel Omega, проїжджаючи через село Забрідь, не впорався з керуванням і злетів у річку Уличка. 
Чоловік не постраждав і зміг самотужки вибратися на берег.  За допомогою спецтехніки рятувальники під’їхали до річки й витягли авто. Наразі ж правоохоронці з’ясовують деталі ДТП.

Вгору