Як повідомляють у ДСНС, водій легковика Opel Omega, проїжджаючи через село Забрідь, не впорався з керуванням і злетів у річку Уличка. Чоловік не постраждав і зміг самотужки вибратися на берег. За допомогою спецтехніки рятувальники під’їхали до річки й витягли авто. Наразі ж правоохоронці з’ясовують деталі ДТП.






