2025-02-09 15:02:15
421

У НПП «Синевир» ведмеді вже прокинулися від зимової сплячки

Кінець січня цього року ознаменувався незвичним явищем у природі – інспектори служби державної охорони НПП «Синевир» в різних урочищах зафіксували сліди ведмедів, які, ймовірно, вже прокинулися після зимової сплячки.
Такий факт підтверджує, що погодні умови, а саме аномально тепла зима та інші фактори вплинули на їхній режим і стали причиною того, що ведмеді прокинулися раніше. 
Фахівці та звірівники Реабілітаційного центру бурого ведмедя нацпарку продовжують спостереження за цією ситуацією, щоб оцінити вплив кліматичних змін на поведінку диких тварин.
НПП «Синевир»

Вгору