75-річну мешканку Тячівщини оштрафували за спалювання сухостою (ФОТО)

На Тячівщині рятувальники «на гарячому» заскочили 75-річну жінку, яка спалювала сухостій.
На неї складено протокол, тож вона буде притягнута до адміністративної відповідальності у вигляді сплати штрафу в розмірі від 3060 грн до 6120 грн.
інформує ГУ ДСНС України в Закарпатській області.

Вгору