У смертельній ДТП на Тячівщині загинула жінка (ФОТО)

12.02.2025 р у селищі Буштино 45-річний місцевий житель насмерть збив жінку, яка рухалася проїзною частиною дороги.

Аварія трапилася  близько 4 години ранку. 

Як повідомляють у поліції, 45-річний водій Mercedes наїхав на жінку, яка йшла дорогою у попутному з автомобілем напрямку. 

Від отриманих травм 47-річна місцева жителька загинула на місці. 
Для деблокування тіла людини залучалась одна одиниця техніки першої державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів.

Водія освідували — за кермом чоловік перебував тверезий. Його автомобіль вилучили та помістили на арештмайданчику. 

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілої, у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ. У справі триває досудове розслідування.



Вгору