В Україні скасували нагородження випускників 11 класів золотими та срібними медалями за особливі досягнення в навчанні.Відповідний наказ Міністерства освіти і науки набув чинності після його реєстрації в Міністерстві юстиції України.
Згідно з документом, Положення про золоту та срібну медалі, яким школи керувались для нагородження учнів, втратило чинність.
Відтепер для записів у документах замість формулювання «золота медаль» або «срібна медаль» будуть використовувати запис «із відзнакою».







