Щороку 20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.З цієї нагоди в Тячеві на площі Пам’яті біля пам’ятника Героям Революції Гідності відбувся меморіальний захід. У ньому взяли участь представники місцевої влади, правоохоронних та силових структур, військовослужбовці, працівники установ і організацій, а також громадськість.
На знак пошани до мужності, сили духу й самопожертви тих, хто загинув під час Євромайдану, учасники заходу поклали квіти до підніжжя монументу та запалили лампадки.
Присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні та подвиг учасників Революції Гідності хвилиною мовчання.







