У смертельній аварії поблизу Тячева загинуло двоє людей - подробиці трагедії

5 березня близько 17.30 до поліції надійшло повідомлення про аварію з потерпілими на автодорозі сполученням «Мукачево-Хуст-Рахів» в межах Тячівського району.
За викликом одразу прибула слідчо-оперативна група районного відділу поліції, а також слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Поліцейські провели детальний огляд місця події, опрацювали записи з камер спостереження та встановили попередні обставини аварії. 
З’ясувалося, що водій автомобіля «AUDI» при здійсненні маневру обгону виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з транспортним засобом «Volkswagen Caddy». 
Від удару автомобіль «AUDI» відкинуло в ще одне авто - «Volkswagen Passat». 
Унаслідок ДТП 43-річний керманич «Volkswagen Caddy» загинув на місці події, а 40-річного водія «AUDI» доставили до лікарні, де він згодом помер. 
Незначні тілесні ушкодження також отримали 66-річний водій «Volkswagen Passat» та його 12-річний пасажир. Після надання меддопомоги потерпілих відпустили додому. 
За цим фактом слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. У справі буде проведено необхідні слідчі дії та екпертні дослідження. Триває розслідування.
 Загиблий 40-річний водій «AUDI» -  майор служби цивільного захисту ВАСИЛЬ СТАН, начальник державного пожежно-рятувального поста смт Вишково Головного управління ДСНС України у Закарпатській області, мешканець м.Тячів, уроженець села Угля. У чоловіка залишилось дружина та двоє дітей, батьки і сестра. 
Внаслідок цієї страшної аварії пішов з життя ще один молодий, чоловік, батько та син 
ІВАН  СТЕГУРА з селища Буштино. 
Щирі співчуття сімям загиблих!
Вічна, світла пам’ять!










Вгору