2025-03-23 15:10:41
707

На Закарпатті відкриють новий пункт пропуску на кордоні з Угорщиною

На початку квітня на українсько-угорському кордоні планують відкрити новий пункт пропуску – «Велика Паладь – Надьгодош».

Про це повідомили на сайті Міністерства розвитку громад та територій. Пункт пропуску споруджений на тимчасовій інфраструктурі та буде призначений для пропуску легкових авто до 3,5 тонн. Працюватиме КПП «Велика Паладь – Надьгодош» у денний час. 

Як повідомляють у відомстві, з українського та угорського боку вже встановлено модульну інфраструктуру, де працюватимуть митні та прикордонні служби. Також завершено роботи з розширення майданчика та ділянки дороги, облаштовано напрямки руху транспорту. Наразі триває підключення до необхідних комунікацій та встановлюються шлагбауми. 

Вгору